Snapdrill.sk

Potrubárske dni 2024 v Prahe! Najžiadanejšie potrubárske náradie na výstavisku v Holešoviciach

Stroje a náradie pre prípravu, montáž a sanáciu potrubí na jednom mieste. 11.-13. jún 2024, 9:00-17:00, Výstavisko Holešovice, Praha

Navštívte nás v Prahe pred výstaviskom v Holešoviciach a spoznajte všetko najdôležitejšie náradie pre rezanie, ohýbanie, úkosovanie, zváranie, lisovanie či sanáciu potrubí od svetových výrobcov.

Priniesť k vám všetko čo by sme vám chceli ukázať počas našich roadshow je niekedy náročné. Preto sme sa rozhodli zorganizovať Potrubárske dni! Všetky najdôležitejšie stroje nájdete na jednom mieste! Spolu s našími technikmi vám stroje predvedieme, či poradíme pri vašich projektoch. Tešíme sa na vás.

potrubarske dni

Kde nás nájdete?

Všetko náradie rozložíme pred výstaviskom v Holešoviciach s bezproblémovým parkovaním.

Dajte nám o sebe vedieť a nezáväzne sa zaregistrujte vo formulári nižšie.

Predvádzanie potrubárskeho náradia

✓ Rezačky, úkosovačky a ohýbačky rúr rôznych materiálov,
✓ Orbitálne zváračky,
✓ Čistenie, lokalizácia, frézovanie a sanácia potrubí,
✓ Technické poradenstvo, darčeky a občerstvenie.

Dajte nám o sebe vedieť a zaregistrujte sa

Potrubárske dni sú bez vstupného a zastaviť sa môžete kedykoľvek medzi 9:00-17:00

Dajte nám vedieť, že sa zastavíte. Zaregistrujte sa online, vyplnením a odoslaním formulára nižšie. Zoberte so sebou aj svoju partiu a pripravte sa na dni plné predvádzania a technických špecialitiek z potrubárskeho a inštalatérskeho fachu. Tešíme sa na vás.

potrubárske dni
Orbitálne zváranie AXXAIR

Spoznajte orbitálne zváračky AXXAIR

Francúzsky výrobca Axxair je známy po celej Európe a často sa so zváračkami stretnete hlavne v škandiváskych krajinách. Priamo na Potrubárskych dňoch si vyskúšajte prípravu a zváranie pomocou otvorených a zatvorených zváracích hláv. Naučte sa tipy a triky od našich technikov.

Prejsť na stránku

Bezvýkopová sanácia kanalizácie

Najinovatívnejšie technológie na rehabilitáciu starého alebo poškodeného odpadového potrubia na jednom mieste. Vyskúšajte sanáciu náterom, nástrekom alebo opravu pomocou vložiek s vytvrdzovaním parou alebo UV LED svetlom. Zistíte aké sú rozdiely a výhody jednotlivých techník. Možno tak prídete na nový podnikateľský plán!

Kontaktujte nás

Sanácia potrubí

Na čo sa môžete tešiť? Pozrite si videá

potrubárske dni potrubárske dni potrubárske dni
ant s.r.o. logo

ant s.r.o.

Už viac ako 29 rokov podporujeme efektívnu montáž potrubí. Dodávame profesionálne vodárske a kúrenárske náradie a nástroje na opracovanie potrubí. Naše riešenia prinášajú firmám efektivitu a zisk. Hrdo poskytujeme služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Zastupujeme silné renomované značky – svetových lídrov s unikátnymi strojmi a technológiami.

Stiahnite si náš katalóg

katalóg náradia na šistenie a opravu rur

katalog zvaracskeho náradia
Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom vhodného inštalatérskeho a potrubárskeho náradia.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0905 624 077
ant@ant.sk

 

Snapdrill - adaptéry pre vŕtanie dier do rúr

Viac o Snapdrill technológií

Adaptéry Snapdrill sú najnovšou technológiou rezania otvorov rôznych priemerov do rúr. Adaptéry sú použiteľné s vŕtacím skrutkovačov a sú ideálnym riešením pre rezanie dier na prípojky a odbočky pre Sprinkler požiarne systémy. Kontaktujte nás a požiadajte o predvedenie.



IBAK produktový katalóg
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In