Snapdrill.sk

Ako vo výrobe zvyšovať produkciu a prosperitu? Efektívnejšími spôsobmi pripájania a tvarovania rúr!

7 faktov o metóde vyhrdlovania rúr pomocou T-DRILL

Vyhrdlovanie rúr je dôležitý proces v priemysle, ktorý umožňuje spojiť rúry ešte efektívnejšie a rýchlejšie, bez potreby používania spojovacích fittingov. Lídrom v tejto oblasti je spoločnosť T-DRILL z Fínska, ktorá ponúka efektívnu a presnú metódu vyťahovania hrdla priamo z materiálu rúry. Predstavujeme 7 faktov, vďaka ktorým je vyhrdlovanie pomocou metódy T-DRILL, jednou z najpokročilejších spôsobov spájania a tvarovania rúr na svete.

Optimalizované prietokové charakteristiky

Metóda T-DRILL zaisťuje optimálne prietokové charakteristiky. Keďže spoj je vytvorený na vonkajšej strane potrubia, vo vnútri nezostáva žiadny materiál, ktorý by mohol narušiť prietok. Dobré prietokové vlastnosti a čistota sú obzvlášť dôležité v oblasti spracovania potravín, farmácie a potrubných systémov z nehrdzavejúcej ocele.

T-DRILL vyhrdlovanie rúr pre T-odbočky

66 % zníženie počtu zvarových spojov = menšia uhlíková stopa, silnejší produkt

Zatiaľ čo tradičná metóda spájania rúr s T-kusmi vyžaduje 3 zvarové spoje, metóda T-DRILL vyžaduje len 1. Menej zvárania znamená menšiu spotrebu času, menej práce, menšiu uhlíkovú stopu a spoľahlivejší produkt.

Významné zvýšenie produktivity a zníženie potreby pracovnej sily

Metóda T-DRILL tiež umožňuje zníženie zváraných procesov o 66% oproti tradičným metódam, rovnako aj menej rezania rúr. Výsledkom je drasticky znížené množstvo práce, a tým aj zvýšené objemy výroby.

Žiadne T-kusy

Keďže metóda T-DRILL tvorí hrdlo priamo z materiálu hlavnej rúry, nie sú pri tomto procese potrebné žiadne T-kusy. Okrem toho, že je použitie T-kusov nákladné a vyžaduje viac skladovania, znamená to aj viac rezania rúr a viac zváraných spojov, čo zase znamená väčšiu časovú spotrebu.

Žiadne nákladné zásoby

Pri tradičnej metóde spájania rúr sú výrobcovia nútení udržiavať nákladné zásoby súvisiacich materiálov, drahých T-kusov a iných fittingov. Pri metóde vyhrdlenia T-DRILL, si vystačíte iba s rúrou. Redukcia skladových zásob a zložitej obstarávacej logistiky.

Minimálne náklady na kontrolu, menšia pravdepodobnosť úniku, alebo spätného servisu

Keďže metóda vyhrdlenia T-DRILL vyžaduje iba jeden zvarový spoj, náklady na kontrolu spoja a čas potrebný na ich vykonanie sa znižujú na minimum. Tradičná metóda spájania vyžaduje 3 zvarové spoje, čo znamená, že pri metóde T-DRILL sú náklady a časová náročnosť v porovnaní len 1/3. Zvarové spoje sú tiež citlivé na kvalitu – menej zvarových spojov znamená menšiu pravdepodobnosť netesností, a teda menej spätných servisných zásahov a kvalitnejší produkt.

Jednoduchšie zváranie

Metódou T-DRILL je zváranie nielen obmedzené na minimum, ale je aj jednoduchšie. Pri metóde T-DRILL sa vytiahnuté hrdlo vytvaruje a upraví sa na požadovanú výšku. Rovná hrana hrdla uľahčuje a zrýchľuje zváranie na tupo. Rovné hrdlo je dostatočne vysoké aj na automatizované orbitálne zváranie.

Zatiaľ čo pri zváraní bez hrdla je potrebné odbočku prácne tvarovať tak, aby vedľajšia rúra presne sadla na otvor hlavnej rúry. Zváranie v nepravidelnom tvare je výrazne časovo náročnejšie a nie je vhodné pre automatizované orbitálne zváranie.

T-DRILL vyhrdlovanie rúr pre T-odbočky

Metódou T-DRILL je možné efektívne vyhrdlovať všetky bežné materiály, ako je oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník, meď a meď-nikel.

Poraďte sa s našimi odborníkmi

Chcete vidieť stroje na vlastné oči, alebo sa o strojoch T-DRILL dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať. Stroje vám radi osobne predstavíme..

T-DRILL vyhrdlovanie rúr pre T-odbočky
T-DRILL vyhrdlovanie rúr pre T-odbočky
T-DRILL vyhrdlovanie rúr pre T-odbočky

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk


Snapdrill - adaptéry pre vŕtanie dier do rúr

Viac o Snapdrill technológií

Adaptéry Snapdrill sú najnovšou technológiou rezania otvorov rôznych priemerov do rúr. Adaptéry sú použiteľné s vŕtacím skrutkovačov a sú ideálnym riešením pre rezanie dier na prípojky a odbočky pre Sprinkler požiarne systémy. Kontaktujte nás a požiadajte o predvedenie.IBAK produktový katalóg
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In